BLOOMEA

Seria zabiegów: 4 zabiegi

Odstęp wykonywania: 28 dni

Czas zabiegu: ok. 40 min

Planowanie: jesień/zima

Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach zawartych w skrócie technologii TRIO M.M.L.
Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.
Bloomea jest to pierwsze w Polsce urządzenie oferujące efekt mechanicznego resurfacingu twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach na ciało sprawdza się świetnie w indykacjach takich jak redukcja bruzd, blizn czy rozstępów. To unikalny zabieg bazujący na 3 synergicznie działających akcji ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L.

-Makroeksfoliacji,
-Mikrowibracji wysokiej częstotliwości
-Luminoterapii
Zabieg wykonywany jest w trzech etapach, rozpoczynając od makroeksfoliacji, podczas której dobierany jest odpowiedni tip złuszczający oraz technika pracy. Dzięki temu może być ona przeprowadzona na kilku poziomach - od delikatnego peelingu do resurfacingu laserowego. Tak przygotowana skóra jest gotowa do przyjęcia bogatego w składniki aktywne koktajlu Bloomea w postaci kwasu hialuronowego, elastyny, i kolagenu.

Drugim etapem zabiegu jest wprowadzenie wewnątrztkankowo substancji odżywczych przy pomocy specjalnej końcówki. Głowica wprowadzana jest w drgania oscylacyjne o wysokiej częstotliwości, które delikatnie stymulując skórę do pracy pozwalają na otwarcie kanalików i kolejno za pomocą podczerwieni wprowadza aktywny koktajl nawet do poziomu skóry właściwej. Trzecim etapem jest luminoterapia. W czasie równoległym gdy wprowadzany jest koktajl urządzenie emituje wiązkę laserową penetrującą do poziomu kolagenu. Pod jej wpływem dochodzi do procesów odbudowy łańcuchów kolagenowych oraz namnażania elastyny i fibroplastów, czyli substancji o kluczowy znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry.

twarz – 360zł.
twarz + szyja – 400zł.
twarz + szyja + dekolt – 450zł.

Wskazania:

skóra wymagająca poprawy owalu twarzy

skóra z przebarwieniami i nierównym kolorytem

skóra sucha, wymagająca odżywienia i dotlenienia

blizny potrądzikowe

Korzyści:

poprawa napięcia skóry

bardzo mocne nawilżenie i dotlenienie

wymodelowanie owalu twarzy

redukcja zmarszczek i przebarwień.

Zabieg można przeprowadzać przez cały rok, a także łączyć z kwasami, falą radiową laserem diodowym i innymi kosmetykami.

wróć do zabiegów