Poznaj nasz wyjątkowy zespół, który przy każdym spotkaniu staje na najwyższym poziomie, by Twoja wizyta przebiegła profesjonalnie i z jak najlepszymi efektami.

Barbara Grygoruk

WŁAŚCICIELKA

Filolog z wykształcenia, z pasji właścicielka salonu beauty. Od kiedy sięgam pamięcią moim marzeniem było stworzenie w Białymstoku miejsca, w którym każdy mógłby się poczuć wyjątkowo. I choć było ono początkowo nieskonkretyzowane, wiedziałam, że musi być dla wszystkich odwiedzających strefą komfortu, relaksu, a przede wszystkim poczucia dbania o wygląd i zdrowie. Z branżą beauty związana jestem od 2009 roku. Mimo początkowych trudności, udało mi się stworzyć salon, o którym marzyłam, a swoją wytrwałą pracą, systematycznością i uporem przyczynić do rozwoju marki, z którą byłam związana. Na co dzień dokładam wszelkich starań, aby oferowane usługi były na jak najwyższym poziomie. Za priorytet w swojej pracy uważam słuchanie Klientów i wychodzenie naprzeciw ich potrzebom. Cenię sobie jakość i stronię od bylejakości. Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwójki dzieci oraz dumną posiadaczką buldożki kontynentalnej.

czytaj dalej

Anna Czaban

MANAGER

Jestem empatyczną, uśmiechniętą i zawsze pomocną osobą. Zadowolenie i satysfakcja Klientów są u mnie na pierwszym miejscu. Każdego dnia z zaangażowaniem czuwam nad porządkiem i pięknym wyglądem salonu, między innymi tworząc nietuzinkowe dekoracje. Prywatnie jestem osobą rodzinną, wrażliwą i romantyczną. Moją pasją jest gotowanie, o czym co jakiś czas mogą przekonać się nasi Klienci, jak i koleżanki z pracy.  W wolnych chwilach uwielbiam wypoczywać na łonie natury.

czytaj dalej

Kamila Sołtan

Nazywam się Kamila. Jestem dyplomowanym kosmetologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w zawodzie. Kosmetologia to moja praca i pasja w jednym. Zawód ten jest dla mnie niezwykle satysfakcjonujący, ponieważ mogę zadbać o wygląd jak i samopoczucie Klientów. Prywatnie jestem mamą dwójki urwisów. Czas wolny spędzam aktywnie z rodziną na rowerze, basenie i wycieczkach do lasu.

czytaj dalej

Aneta Targońska-Kurza

Jestem absolwentką Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia w Białymstoku. W zawodzie pracuję od 2009 roku. Ukończyłam szereg kursów, szkoleń i wciąż staram się poszerzać swoją wiedzę. Praca jest jednocześnie moją pasją. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie i z otwartym sercem. Podczas masażu nie tylko niweluję spięcia fizyczne, ale także staram się, by Klient zapomniał o wszelkich troskach. Prywatnie jestem fanką muzyki metalowej, lokalnych podróży i reportaży.

czytaj dalej

Claudia Pietrowska

Ukończyłam policealną szkołę o profilu kosmetycznym, ponieważ od zawsze fascynował mnie świat urody. Po skończonej edukacji pierwsze szlify w zawodzie zdobywałam w tym salonie. Ogromną radość sprawia mi wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, a widząc zadowolenie Klientów, utwierdzam się w przekonaniu, że praca którą wykonuję, jest nie tylko moim zawodem, ale i pasją. Dlatego też stale podnoszę swoje kwalifikacje, szkoląc się i nabywając wiedzę z zakresu szeroko pojętej kosmetologii. Na co dzień jestem uśmiechniętą optymistką

czytaj dalej

Profesjonalne gabinety
zabiegowe

Soma & Soul to wyjątkowe miejsce na mapie Białegostoku. Choć jest to całkowicie nowy salon beauty, to jednak bazujemy w nim na sprawdzonej już przez Państwa i doświadczonej kadrze kosmetologów. Stawiamy na najwyższy poziom usług, oferując certyfikowane technologie, bezpieczne preparaty zabiegowe i sterylne narzędzia. Dezynfekcja i standard obsługi jest dla nas priorytetem.

Profesjonalne gabinety
zabiegowe

Jesteśmy na bieżąco z nowościami z zakresu kosmetologii, tym samym wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom. Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom usług, stale też podnosimy swoje kwalifikacje podczas specjalistycznych szkoleń, kursów i warsztatów. Nasze klimatyczne wnętrza wprowadzą Państwa w doskonały nastrój. Komfortowa obsługa, możliwość wyciszenia w zgiełku codziennych obowiązków i chwili oddechu stanowią gwarancję odnowy ciała i ukojenia duszy.