Spis treści

  1. Przygotuj swoje ciało na sezon letni: zabiegi, które warto wypróbować
  2. Jak pozbyć się cellulitu? Zabiegi w salonie w Białymstoku
  3. Drenaż limfatyczny i jego pozytywne skutki dla ciała
  4. Idealna sylwetka na lato? Zabiegi modelowania w salonie

Przygotuj swoje ciało na sezon letni: zabiegi, które warto wypróbować

10/08/2023

Trendy modowe zmieniają się co sezon. Każdego lata robimy przegląd szafy w poszukiwaniu przewiewnych i delikatnych stylizacji. Oczywiście w upalne dni odkrywamy trochę więcej ciała, warto więc, aby było ono zadbane i wypielęgnowane. W naszym salonie zadbamy o każdą sylwetkę, aby panie i panowie poczuli się pewnie ze swoim ciałem na słonecznej plaży czy wakacyjnym zaciszu własnego ogrodu.

Jak pozbyć się cellulitu? Zabiegi w salonie w Białymstoku

Aby czuć się dobrze ze sobą często potrzeba holistycznego podejścia i zadbania zarówno o umysł, jak i ciało. Jedno i drugie są często narażone na negatywne oddziaływanie środowiska takie jak niekorzystny wpływ promieniowania UV, które jak wiadomo, przyczynia się do szybszego starzenia się skóry. Wybierając się na plażę, chcemy czuć się komfortowo we własnym ciele, a zauważając pewne niedoskonałości, spada nam nieco pewność siebie. Te kompleksy można sprawnie usunąć na bok, dbając o siebie każdego dnia poprzez odpowiednią dietę i aktywność fizyczną oraz dodatkowo stosując zabiegi antycellulitowe, które przyniosą szybciej oczekiwane efekty, gdy lato jest tuż za rogiem. Dzięki wykorzystaniu specjalnych kosmetyków, urządzeń czy nawet technik masażu możemy w skuteczny sposób poprawić wygląd skóry każdego z naszych klientów i klientek. Do takich zabiegów należy endermologia, która jest mechanicznym oddziaływaniem na zmiany naskórne. Dodatkowo masaż umożliwia rozbicie tkanki tłuszczowej i umożliwia usunięcie toksyn z organizmu. Z zaawansowanym cellulitem poradzi sobie zabieg z wykorzystaniem urządzenia, które działa dzięki technologii fali akustycznej. Jest to bardzo skuteczne dla każdej klientki i klienta, gdyż z łatwością można regulować częstotliwość i siłę fali. Dzięki tej metodzie dochodzi do poprawy krążenia krwi, przez co komórki tłuszczowe znacznie się zmniejszają. Zgłoś się do naszego białostockiego salonu po darmową konsultację, a my dobierzemy odpowiedni zabieg, aby raz na zawsze pozbyć się problemu z cellulitem.

Drenaż limfatyczny i jego pozytywne skutki dla ciała

Szczupłe ciało to marzenie większości pań i oczywiście również panów. Warto zadbać o siebie, by poczuć się lepiej i mniej przejmować się mankamentami naszej sylwetki. Zabiegiem idealnym dla ciała, dzięki któremu mięśnie będą odprężone, a opuchlizna zredukowana, jest drenaż limfatyczny, który odżywi i dotleni tkanki. Zabieg ten jest profilaktyczny – lepiej zadbać o siebie wcześniej, gdyż w stanach chorobowych może dojść do zapalenia i zastojów co wiąże się nawet z nieprzyjemnymi obrzękami.

To też idealny zabieg typu wellness, gdyż łączy usuwanie wszelkich obrzęków i doskwierającej ciężkości nóg z regeneracją. Poza wyeliminowaniem wymienionych wyżej dolegliwości sprawdzi się on także przy usuwaniu niechcianego cellulitu. Masaż jest wykonywany ręcznie lub za pomocą odpowiedniego urządzenia. To przyjemny, a zarazem skuteczny zabieg, w którym uciska się zmienione chorobowo miejsca. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki niemu usprawniony jest przepływ limfy oraz krwi. Mieszkańcy Białegostoku zaufali nam już wielokrotnie wybierając właśnie ten zabieg, jako przygotowujący na nadchodzące lato.

Idealna sylwetka na lato? Zabiegi modelowania w salonie

Codziennie dbamy o nasze klientki i klientów oraz ich ciała! O każdej porze roku skóra wymaga zaopiekowania się nią, jednak lato to czas gdy warto się nią dodatkowo zająć i to niezależnie od wieku. Niestety produkcja kolagenu zostaje zaburzona z upływem lat, przez co skóra traci swoją elastyczność. Endermologia jest inteligentną metodą stymulacji skóry i ciała, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy. To idealny sposób na modelowanie i ujędrnienie sylwetki. Ten zabieg jest w stanie zredukować oporną tkankę tłuszczową, dzięki czemu w krótkim czasie włókna kolagenowe ulegają regeneracji, co zapewni optymalną jędrność skóry. W szybkim pozbyciu się zbędnych centymetrów pomaga również lipolaser. To bezinwazyjna metoda, która nie uszkadza tkanek, gdyż światło lasera przenika przez skórę i oddziałuje jedynie na tkanki tłuszczowe. To skuteczny sposób na odchudzanie i modelowanie ciała. Szybkie rezultaty przynoszą również wszelkie terapie ciepłem, między innymi elektrostymulacja z elektrosauną. Podczas tego zabiegu impulsy przenikają w głąb skóry i redukują tkankę tłuszczową. Dzięki temu przyspieszona zostaje przemiana materii i krążenie krwi. Prąd sprawia, że mięśnie są pobudzone do rytmicznych skurczów, porównywalnych do tych pojawiających się podczas regularnych ćwiczeń fizycznych. Zbuduj w naszym salonie swoją sylwetkę na lato w prosty i bezinwazyjny sposób.

Zabiegów, z których warto skorzystać przed sezonem letnim, jest naprawdę sporo. W naszym salonie każdy klient i klientka znajdzie odpowiedni sposób na poprawę sylwetki, a przy tym także chwilę na relaks i odprężenie. Przygotowanie sylwetki to nie tylko walory estetyczne, ale i duży plus dla dobrego samopoczucia. Warto pamiętać przy tym, że kluczem do utrzymania efektów zabiegowych jest zbilansowana dieta i odpowiednia dawka ruchu.

CZYTAJ WIĘCEJ